WSZYSTKIE ZDJĘCIA ZAMIESZCZONE NA TEJ STRONIE(OPROCZ PODPISANYCH INNYM ZRODLEM) SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, PRZETWARZANIE, UŻYTEK BEZ ZGODY AUTORA, ZABRONIONY.

bloglovinzwierzaki

środa, 22 lipca 2009

Pewnego dnia razem z Villkiem postanowiłyśmy stworzyć nową, nieco weselszą i praktyczniejszą formę cegiełki, dzięki której można pomóc podopiecznym fundacji Dar Serca. O pomoc w akcji poprosiłyśmy Szafiarki. Zgłosiło się wiele dobrych Dusz, które przygotowały stylizacje z przypinkami lub wspomniały o akcji na swoich blogach. Więcej informacji i zdjęcia Szafiarek możecie obejrzeć na blogu Bubble Factory.

buty: SH | spódnica: H&M | t-shirt: Top Secret | naszyjnik: Camaieu | przypinka: Dar Serca

Jeśli Ty też chcesz pomóc zwierzakom, kup cegiełkę.

Nasza pierwsza i druga wizyta w Fundacji.

środa, 20 maja 2009

Da się uciec od zgiełku miasta, czasem wystarczą 3zł w kieszeni i bus odjeżdżający z Nowego Kleparza. Przy okazji można zrobić coś, co pozostawi po sobie kilka drobnych dobrych uczynków. Razem z Villkiem jesteśmy coraz bliżej zorganizowania w końcu pewnej akcji, która - mamy nadzieję - zrobi trochę dobrego dla fundacji Dar Serca. Odwiedziłyśmy ponownie naszych ulubieńców, tym razem pogoda była bardzo łaskawa.

profesjonalne kaloszki: OBI | szorty: Top Secret | koszula i pasek: SH | top: NEXT

Relacja z naszej ostatniej wizyty u Basi i koników już wkrótce na blogu BF.

PS Niestety nie wzięłam udziału w akcji, która polega na pokazaniu zawartości torebki, ponieważ mój wpis byłby wyjątkowo nudny. Torebek zazwyczaj nie noszę, towarzyszy mi nerka, w której noszę aż komórkę, telefon i pomadkę ochronną, także oszczędzilam Wam tych nudów ;-)

poniedziałek, 23 marca 2009

Ostatnia sobota udowodniła mi, że styl kowbojski to może i jest fajny, ale jak na obecną porę roku - śmiesznie niepraktyczny w swoim naturalnym niby środowisku. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem są trzy pary skarpetek, rasowe czarne gumiaki, zabrane Villkowi pasiaste rękawiczki i w sumie wszystko, czemu błoto niestraszne.

Była Wiwiene, Wata, Country, Mgiełka, Apacz i inne koniki, każdy tak samo warty poznania i każdy ze swoją własną historią. Była Basia, właścicielka fundacji Dar Serca. Był Villk i ja, czyli BF team. Zaczyna się dużo dobrego, dużo dziać się będzie. Dlatego też [zapraszam na bloxa BF] w celu zapoznania się z podopiecznymi fundacji, bo pewnie nie raz jeszcze będziemy u nich w odwiedzinach. Niedługo planujemy coś dużego, ale póki co... cicho sza.